!!!

Bütün Medyumlar

Medyum | 02 Ocak 2013 | Saat : 17:15

Şu gerçeği yazmadan geçemeyeceğime inandım ve bu konuda kısa da olsa kendi fikirlerimi beyan etmek istedim.


Şunu rahatlıkla söylemek isterim ki bütün medyumlar diye bir kavram yoktur. Çünkü medyumluk avukatlık gibi doktorluk gibi bütün avukatlar yâda bütün doktorlar gibi anılamaz. Kaldı ki avukatlar baroya bağlıdır aynı fakülteden mezun olurlar. Yinede hepsini hizmet ettiği ve çalışma şekli birbiri arasında farklılık gösterir. Kaldı ki medyumluk bu konuya göre çok daha uç noktalardadır. Yani medyumlukta bütün medyumlar iyidir yâda hepsi kötüdür diye bir tezi savunmak gerçekçi olmayacağından her medyum kendisinden sorumludur demeden geçemeyeceğim.


Yani bir a medyumundan fayda yâda zarar gören kişi tamamen sorununu o isimle halletmek durumundadır. Bunun dışında ben medyumlardan kazık yedim. Veya medyumlardan fayda gördüm gibi bir ifade gerçekçi bir ifade değildir. Ben insanları sık sık uyarıyorum internet ortamında bir günde mantar gibi biten ve medyum olduğunu iddia edenleri iyi seçin diye. Her şeyde olduğu gibi bu işte de iyisi de var kötüsü de var sahtekârda var gerçeği de var böyle bir konuya top yekün yorum yapılamaz.


İnternet ortamında gezinirken googlede medyumlardan kazık yiyenler diye bir linkin olduğunu gördüm gerçekten üzücü bir durum fakat hayatta hiçbir işi yaparken yüzde yüz olur gözü ile bakmamak lazım doğruya en yakın olanı tercih etmek her zaman daha karlıdır. Bu okul hayatında da iş hayatında da böyle tanıştığımız insanlar için de böyle yani insanın başına bin bir türlü şey geliyor sahte medyumlar tarafından kandırıldım diye kendinizi üzmeyin mutlaka sizi kandıranlarda yaptıklarından dolayı kendileri de zarar göreceklerdir. Böyle insanların karınları hiçbir zaman doymaz hiçbir zamanda bereketleri olmaz. Buna inanın gerçekten bu böyle.

 

medyum - ucretsizbakimyapanmedyum.com bütün medyumlar ile ilgili aranan kelimeler


Bende Büyü Var Mı Medyum Derya


  • ankaradaki medyumlar * 588 * ankarada medyum Derya hoca adresi ve bilgileri
  • medyum medyumlar * 363 * medyum medyumlar hakkında merak edilen konular
  • tüm medyumlar * 282 * Dünyadaki tüm medyumlar ne yapar medyumluk nedir
  • bütün medyumlar hocalar *917 * bütün medyum ve hoca adresleri ve telefonlarını artık internetten bulmak mümkün !

  • Mail : spiritueldanismanderya@gmail.com -