!!!

Kısmet Açmak

Metafizik Uzmanı | 14 Ocak 2013 | Saat : 19:20

Kısmetinizin önünde engel mi var? Bir türlü evlenemiyorum, iş bulamıyorum neye elimi atsam kuruyor diye mi düşünüyorsunuz?


İşte yukarıda saydığım ve daha sayamadığım pek çok konuda kısmetiniz kapalı olabilir, bu kısmet kapalılığı yaşamınızı alt üst eder. Kısmetinizin açılması için uzman bir kişiye danışarak bilgi almanız böyle bir durum var mıdır ? yok mudur ? ilk önce bunu tespit ettirmeniz gerekir. Kişinin kısmeti kapalı ise, bunun neden kapandığını tespit etmek ilk eylemdir. Çünkü sebebini anlamadan iş çözülemez. Ancak boşa zaman geçer.


Tespit edildikten sonra bu işte uzman bir kişi tarafından kısmetinizin açılması önünüzdeki engellerin kaldırılması en doğru yoldur. Bazı zamanlar duyuyorum ki bir takım şeytani yöntemlerle kısmet açılması yapmaya kalkışan kişiler varmış.Bu yöntem dogru bir yöntem kesinlikle değildir. Şeytani yöntemler ve uğraşılarla asla kısmet açılmaz. Rahmani çalışan kişiler ancak sizlere yardımcı olabilir. Kısmetinizin açılması için öncelikle bol bol dua edin, daha sonra kısmetinizi açacak kişiyi Allah'tan dileyerek isteyin. Allah sizlere en hayırlı bir şekilde vesileler çıkaracaktır.


Kısmet açma vefkle, muskayla olacak bir işte değildir. Ama halen bu tarz çalışma içerisinde olan kişiler vardır. Kısmetiniz büyüden sihirden de kapanmış olabilir. Bunu çok iyi tespit ettirmek gerekir. Herkes kendi kısmeti için üzerine düşen görevleri yapmalıdır. Çünkü yaşadığınız bu hayatta daimi bir düşman olan şeytan vardır ki, bu da unutulmaması gereken bir gerçektir. Doğru uygulama ve gerçek çözüm istiyorsanız ve emeğim, zamanım boşa gitmesin diyorsanız. Daha detaylı bilgi için Metafizik Uzmanı ve Terapist Derya Hocayla iletişime geçiniz.